הרגלים של מוארים

סדנת המקור / בסיס 

מפגש ראשון – תודעת חלל - טיפול בגוף הרוחני/אנרגטי

בכל אדם היכולת המובנית והזכות לחבור למעיין אינסופי ממש של השראה, מקוריות וחדשנות, בצד שקט עמוק שלא מן העולם הזה. בכל אדם מסתתר איזה מוצרט, איזושהי אמת גבוהה ומתנות ייחודיות לרוב. הטיפול הראשון בסדנה "הרגלים של מוארים" בנוי מעקרונות ראשיים ומטכניקות ממגוון תרבויות, מהמזרח ומהמערב, שמטרתם לקרב את האדם אל עומק הווייתו, אל רוחו, ולחברו אל אותו מעיין אינסוף.  

מפגש שני – מים מתוקים - טיפול בגוף הרגשי

בכל אדם תעצומות נפש ותנודתיות רבה, שיכולות לשמש לו כוח מניע לעבר יצירה והגשמה, ובאותה קלות לגרום לו להסתבך בתוך עצמו ולטבוע בים רגשותיו. הטיפול/מפגש השני עוסק באספקט האמוציונאלי של האדם. נבחן ונפשט - מה מקדם ומה מעכב במפגש שלנו עם הרגש. נזהה את ה"פחים" שבעצמנו ואת ההזדמנויות שעולמנו הרגשי מקפל בתוכו, אם בינינו לבין עצמנו ואם במפגשים היומיומיים עם הסובב.  

מפגש שלישי – מוח חד כתער - טיפול בגוף המנטלי

בכל אדם כוח בורא אותו הוא יכול לרתום לשירותו ולשירות האחר ו/או להשתמש בו כדי לסנדל את עצמו ולקדם את מפלתו. הטיפול האחרון בסדרה מורכב משיטות מובילות למיקוד המחשבה, בבחינת מחשבה יוצרת מציאות, כפי שנוסחו במגוון רחב של זרמים ותרבויות. נברר ביסודיות את כל אותם עשה ואל תעשה למיניהם בבואנו "להשתלט" על מה שרץ בתודעתנו או חסר – האותיות הגדולות והאותיות הקטנות – אם לצורך עיצוב המציאות כרצוננו ואם "סתם" כדי לחוות חירות ושקט מבחינה מנטלית. נקנח כהרגלנו בטיפול אנרגטי מהעוצמתיים ומהיעילים שידועים בימינו. 

מועד 

אני אוסף בימים אלה שמות של מתעניינים לקבוצה הבאה שתיפגש (קבוצה רביעית במספר, יוהוווו!). השאירו את שמכם בטופס המצורף ("מעניין אותי") ואחזור אליכם...  

משך  

שלוש שעות כל מפגש, סה"כ 9 שעות
(שלושה מפגשים עוקבים אחת לשבוע)

מיקום

בקליניקה שלי בפרדס חנה

עלות למיליון-אור/ית

850 ש"ח. ניתן לחלק. התשלום הראשון ניתן בשלב ההרשמה להבעת רצינות והתחייבות הדדית ולהבטחת מקום. 

פגישה ראשונה - טיפול בהתמכרויות, חרדות ודפוסים הרסניים למיניהם

פגישה שנייה - עבודה עם קטבים, יחסים בינאישיים, תשוקה ועוד

פגישה שלישית - טיפול ב"מחלת" העוני לצורך הבראה כלכלית וביסוס שפע בשלל צורותיו, הרוחניות והחומריות

הרגלים של מוארים

סדנת ההמשך - טיפול ל"מתקדמים" 

הרגלים של מוארים

מפגשי תמיכה, תחזוקה והעשרה 

מדובר ב- group therapy sessions קבועים אליהם כל אחד יכול לבוא כמה שהוא רוצה, באיזו תכיפות שהוא רוצה, לחזור, להיעלם, כאוות נפשו/נפשה. הנושאים והטכניקות הטיפוליות נקבעים בהתאם ל"חומרים", לנושאים, שהמשתתפים בוחרים לשתף בכל פעם ופעם.