top of page

הסדנה שלפניכם היא היוזמה השנייה לבית "הרגלים של מוארים". זו סדנה בהתכתבות על טהרת משימות כתיבה.

נכון לעתה, פברואר 2018, היא גם הכי פופולרית. עשרות כותבות וכותבים כבר לוקחים בה חלק, ומדי יום מזה כחודשיים מצטרפים משתתפים חדשים. בשל הצלחתה, נולד גם הרעיון של "הרגלים של מוארים, הוידאו", הפורמט השלישי בסדרה. נוכחתי כי נוסף לטיפולים ה"רגילים" שאני מעניק בקליניקה ולסדנה בקבוצות (סדנת המקור) --- הטיפול/הוראה-מרחוק מתאימים להמון אנשים טובים מכל מיני סיבות, ביניהן ניידות, מרחק פיזי ועוד.

איך זה עובד

אתם כותבים. אני קורא. מאיר/מעיר אם יש צורך. אנחנו מתפנג-פנגים קצת ביחד בהתכתבות, עד שמרגישים שהמשימה הראשונה הושלמה כהלכה. ואז עוברים לשנייה... ולשלישית... כך, כל הסדנה, למשך 13 משימות כתיבה כשלפחות 5 ימים מפרידים בין כל אחת. אני משתדל כמה שפחות להתערב ברמת התוכן ולעזור לכותב או לכותבת לבצע את המשימה בצורה הישרה והמסורה ביותר. 

למה, מה ומדוע

הסדנה בהתכתבות "הרגלים של מוארים - 13 משימות כתיבה משנות חיים" נועדה לאנשים שאוהבים לחקור ולהעמיק את הקשר עם מהותם הזוהרת ביותר, להתנסות בדברים חדשים ולגלות על עצמם דברים חדשים. היא מיועדת לאנשים עם לב גדול שנוטים לחבק שינויים מבורכים בחייהם, או לחלופין לאנשים שעייפו כבר - מאלף ואחת סיבות - מתהליכים "טיפוליים" מקובלים ו/או איבדו אמון בשיטות הרגילות ו/או בפונקציית "המטפל".

13 משימות הכתיבה שכאן מהוות ביחד תהליך התבוננות עצמית והתיידדות מחודשת עם ה"אני", אם תרצו. כל כולה על דרך החיוב, המשחק, הדיוק וההעצמה. היא חושפת, מנקה ומתמירה את המיותר בחיינו ומדגישה ומחזקת את הרצוי לנו, את מה שכבר עובד נהדר וכמו רק ישמח לרוח גבית. זו סדנה שובבה... היא מתחילה בצורה מאוד שמרנית, כדי "להתחמם", אבל אז הולכת ומתחרפנת, הולכת והופכת נועזת יותר ויותר, בקטע טוב... ובכוונה תחילה :)

את התהליך פיתחתי לאחר 20 שנות קליניקה ו-12 שנות הוראה בתחום, לטובתם של אלה שמעוניינים לעשות אתי עבודה, כמו שאומרים, אבל מאלף ואחת סיבות קשה להם או שאינם מעוניינים להגיע ולהיפגש פנים אל פנים. 13 המשימות נבחרו בקפידה מתוך מאות משימות, אולי אפילו אלפים, שנתתי ועודני נותן מעת לעת למטופלים בקליניקה, לקהל בהרצאות ולתלמידים בכיתות שאני מלמד בהן. בצד יתר הדברים שאני עושה עם מטופלים/תלמידים - אני מאוד אוהב לשלב את הכתיבה. זה כלי חזק. אותנטי. מרובה שימושים. וכשעובדים אתו נכון, יעיל ובמובנים רבים מהאמינים שיש. 

מבנה, תשלומיישן וענייניישן

עלות הסדנה בהתכתבות 300 ש"ח, וזאת למשלמים מראש, כלומר, כדי להפיק את מלוא התועלות שבסדנה זו יש להשלים את כל 13 המשימות עד האחרונה שבהן. מבחינת התוכן, המהלך הוא אחד ושלם.
מאידך, כדי להקל על אלה שלא ממהרים להתחייב, חילקתי את המהלך לשלוש חטיבות (5 משימות + 4 + 4), וניתן לשלם בנפרד עבור כל חטיבה. עלות פר חטיבה היא 130 ש"ח. זו דרכי בכוונה להמליץ (ללחוץ בחום) למצטרפים החדשים כן להתחייב מראש לכל 13 המשימות, על מנת להבטיח שיפיקו את המיטב ואת המירב מההזדמנות הזו.

ואם בכל זאת רוצים להיפגש פנים אל פנים?

בכיף. הפגישות מתקיימות בתיאום מראש בקליניקה שלי בפרדס חנה. פותחים יומנים ונפגשים לשעה קלה. עם זאת, להדגיש, אין חובה כזו. הסדנה הוירטואלית שלפניכם בנויה כך שתשיג את מטרותיה מא' ועד ת' בלי לצאת מהבית. זה עיקר העניין... 

עלות פגישה להבהרות ולבירורים הקשורים לסדנה זו 200 ש"ח. מחיר זה גם הוא מיוחד, בערך כמחצית מעלות פגישה פרטנית, "רגילה", אתי - דרכי להשאיר את הסדנה כמה שיותר קלה ואטרקטיבית.

רוצים כבר לקפוץ למים? לחצו על הכפתור הירוק... 

bottom of page